Referencie

Toto sú slová niektorých z našich klientov, ktorým sme vybavili financie. Aj preto to celé robíme.
Keď sa povie finančný poradca, ľudia si väčšinou predstavia pána, ktorý nasilu chodí všade v obleku, snaží sa vám natlačiť kadejaké služby a nahovoriť, aký môžete byť bohatý. Konečne som našla niekoho, na koho sa môžem spoľahnúť, že veci vybaví v mojom najlepšom záujme. Páči sa mi, ako neustále poukazujú na zbytočné poplatky u konkurenčných firiem a namiesto prázdnych rečí proste svoju prácu robia. Riešili sme spolu už hypotéku, aj poistku na auto a páči sa mi, že všetko mám pod jednou strechou. Jedno číslo v telefóne. Zavolám a vybavené.
Daniela Lukáčová

Daniela Lukáčová

osobná trénerka „Poď do toho!“
Patrika veľmi odporúčam, je to náš rodinný finančník. S mojou manželkou sme mali už nejaké finančné riešenia, no hľadal som spôsob, ako sa čo najviac vyhnúť poplatkom, ktoré značne ukrajovali z našich investícií. Patrik nám ukázal spôsob ako investovať s nízkymi poplatkami a k tomu navyše zefektívnil naše životné poistenie, ktoré sme mali, čo malo za následok aj nižšiu mesačnú platbu. Na Patrikovi si vážim jeho profesionalitu, odbornosť, otvorenú komunikáciu bez nátlaku a veľkú ochotu pomôcť zákazníkovi.

manželia Šopoňovci

K firme Vybavene som sa dostal po odporúčaní od známeho a od tej doby využívam ich služby už viac ako 3 roky. Riešili sme spolu viacero hypoték, refinancovaní, poistiek na moju osobu aj autá, investície, proste všetko, čo som potreboval vybaviť ohľadom financií. Najviac oceňujem to, že mi ušetrili kopec času, poradili so všetkými zmluvami a najmä vysvetlili všetko, čo som chcel vedieť. Prišiel som - zistili čo treba - vybavili.

Patrik Lukáč

IT špecialista a osobný tréner
Kulcsárovci, to je záruka dobrého servisu, zaujímavých investícií, spoľahlivosť, pružnosť, ochota a všetko na profesionálnej úrovni.

Marek Mášo Majtán

farár, pracovník s mládežou
Spoluprácu s pani Kulcsárovou hodnotíme veľmi kladne, hlavne jej ústretovosť, odbornosť a priateľský prístup. Náš proces vybavovania hypotéky bol značne komplikovaný, no s jej pomocou sa nám to podarilo dotiahnuť do úspešného konca, pričom nám ušetrila množstvo času a finančných prostriedkov. Jej pomoc spočívala aj vo vybavovaní záležitosti, ktoré mali byť riešené realitnou kanceláriou, no tá bola nespoľahlivá a neochotná. Pracovný prístup pani Kulcsárovej dokazuje, že existujú aj finanční/hypotekárni poradcovia, ktorí vykonávajú svoju prácu svedomito a chcú ľuďom naozaj pomôcť. Týmto by sme sa chceli ešte raz veľmi pekne poďakovať za pomoc pani Kulcsárovej a celému tímu Vybavene.

Martin Russin

Janko a Lydka mi sprostredkovali niekoľko rôznych investičných produktov, hypotéku a neskôr aj jej refinanc. Okrem toho mi poskytli mnohé cenné rady. Aj keď som ako správny Slovák vo financiách silne konzervatívny, ani jedno rozhodnutie, ktoré som vďaka nim spravil, neľutujem. Vďaka svojim pozitívnym skúsenostiam a ich čestnosti, rozhľadu, šikovnosti a pracovitosti, som ich vždy odporúčal každému v svojom okolí, kto riešil akékoľvek finančné otázky.

Milan Nosáľ

iOS developer
Janko a Lydka sú už roky našimi sprostredkovateľmi, hovorcami a pravou rukou vo všetkom, čo sa týka financií (a čomu sa ako laici v tejto oblasti pri vysokom profesnom časovom vyťažení nemáme priestor venovať do hĺbky sami za seba) - sporenie, poistenie, hypotéka - nielen rady a prehľad možností, ale dotiahnutie do úplných detailov a odbremenenie od množstva administratívy a papierovačiek (ušetrili nám tak hodiny času, keď stačilo prísť na záverečný podpis - a všetko ostatné pružne vyriešili za nás, neoceniteľná pomoc pre všetkých zaneprázdnených!). Oceňujeme ochotu, odbornosť, flexibilitu a individuálny prístup, majú našu dôveru.

Kristy a Maťo Kulcsároví

neurologička a IT špecialista
Vyhrali moju dôveru profesionálnym ale zároveň beznátlakovým prístupom, fundovaným a faktami podporeným výberom najvhodnejších finančných produktov podľa mojich potrieb. S dôverou by som sa na nich znova obrátil pri investovaní a zhodnocovaní voľných finančných prostriedkov, riešení hypotéky či poistenia.

RNDr. Jozef Židzik, PhD.

vysokoškolský učiteľ
Vybavene sme oslovili v súvislosti s riešením hypotéky, poistenia nehnuteľnosti a investičného poradenstva. Pani Kulcsárová sa nám nadmieru venovala, pozisťovala informácie, vhodne poradila a úspešne vybavila. Všetko profesionálne, rýchlo a navyše ľudsky s úsmevom. Možno to bude znieť pateticky, ale takýto prístup klient hocikde nenájde a nezažije. Spolu s pánom Kulcsárom, ktorý sa špecializuje na investície, tvoria tandem, ktorý je naozaj zbehlý vo svete financií a zároveň k práci pridávajú zo seba niečo ľudsky pozitívne. Ak potrebujete pomôcť, poradiť a usmerniť, čo a ako s peniazmi, Vybavene je voľba číslo jeden.

Ján Ruman a Natália Podrojková

doktorandi na VŠ
S Janom sa poznám už nejakých 13 rokov a finančného poradcu mi robí tiež už nejaký čas. A som spokojný. Ak niečomu presne nerozumiete, všetko vysvetlí, snaží sa ľudí vzdelávať. Ako mi raz povedal, jednorazove spolupráce sa mu nepáčia, chce ľuďom pomáhať dlhodobo, aby financiám rozumeli. Podľa mňa má veľa ľudí zlé skúsenosti s finančnými poradcami. Ja som mal tiež. Ale keď nájdete toho správneho človeka, ktorého financie bavia, je to hneď o niečom inom.

Peťo

programátor

Naši finanční partneri

Zobraziť všetkoSkryť

Máte pocit, že vieme dať vaše financie do pohody?

Kontaktujte nás
© 2024 mam vybavene, s. r. o.
 – Web navrhla a vytvorila agentúra YNK media