Sme finanční sprostredkovatelia orientovaní na vaše pohodlie a predovšetkým ľudia, ktorí to za vás vybavia.

Filozofia

Priority máme jasné

Klient na prvom mieste. Vieme, znie to ako fráza, ktorá sa dobre vyníma na stránke. Je to však tá najpodstatnejšia vec, ktorou sa riadime pri výbere produktov aj spôsobe komunikácie s vami.

Svoju prácu berieme ako spojenie poslania a hobby. Aj preto nás baví hľadať riešenia pre vaše potreby a vybaviť veci, ktoré finanční poradcovia bežne neriešia.

Príbeh

Niekedy je fajn riskovať

Pri práci vo veľkých spoločnostiach sme časom zistili, že chceme finančné poradenstvo robiť podľa svojich hodnôt a pravidiel. Preto sme v roku 2020 založili vlastnú firmu, čo nebolo úplne easy.

Ľudia z okolia nás od tohto kroku odhovárali: „Čo ak to sami nezvládnete bez zázemia veľkej firmy? Čo ak sa vám nebude dariť? Čo ak nedokážete dostatočne vzdelávať nových členov tímu?“ 

Aj napriek ich pochybnostiam sme to riskli a založili full-servisovú finančnú spoločnosť. Vyšlo to. Získali sme slobodu a kontrolu nad tým, čo a akým spôsobom ponúkame klientom. A tiež ako vzdelávame šikovných ľudí, ktorí sa k nám pridávajú.

Vízia

Takto zmeníme finančný svet

Chceme

meniť spôsob, akým sú financie prezentované a ako ich ľudia chápu.

búrať stereotypy.

vytvárať komunitu ľudí, ktorí sú takí ako my, v rámci tímu aj medzi klientmi.

hodnoty

Týmto sa riadime

Ľudskosť

Uvedomujeme si výnimočnosť každého jednotlivca. Máte 149 otázok? Radi ich zodpovieme. Ste skôr analytický typ? Ukážeme vám dáta a grafy. Keď niečo nevieme, nebojíme sa to priznať.

Uvoľnenosť

Robíme veci bez tlaku a stresu nielen v rámci firmy, ale aj vo vzťahu ku klientom. Nenaháňame sa za drahými autami a nebudeme vás tlačiť do podpisu zmluvy, keď to tak necítite. O život ide len pri životnom poistení.

Zmysluplnosť

Predtým, než sa do niečoho pustíme, kladieme si otázku: “Prečo to takto ideme robiť?” Ponúkneme vám len produkty, ktoré pre vás budú mať hodnotu a ktorým budete rozumieť.
Tím

Teší nás

Lýdia Kulcsárová

Lydka

Rada si vyhrnie rukávy a postaví sa za vaše práva, aby vybojovala najlepšie podmienky pre vašu hypotéku. Okrem toho rieši poistenia a úvery pre podnikateľov aj poistenia majetku. Angažuje sa v pomoci druhým, chodí do prírody a v čaji sa môže aj kúpať.
LINKEDIN

Ján Kulcsár

Jano

Zameriava sa na rast vášho kapitálu a majetku, preto sú jeho doménami investície, dôchodkové sporenie a životné poistenie. Je to vizionár, ktorý mení plány na realitu. „Nedá sa,“ nepatrí do jeho slovníka. Aj preto neustále posúva svoje limity pri cvičení, turistike aj varení obedov na detskom tábore.
LINKEDIN

Miloš Bubniak

Miloš

Náš investičný guru neznáša obleky, a preto by chcel byť prvým finančákom v mikine. Okrem toho skontroluje, ako máte nastavený 2. či 3.pilier a postará sa, aby vám v čase neistoty pomohlo životné poistenie. Rád sa podelí so svojimi vedomosťami, zbehne do gymu a zahrá si playko.
E-MAIL

Patrik Hlivka

Paťo

Ej kej ej náš životkááár. Od detstva ho fascinuje hudba a vo svojich voľných chvíľach dokáže za klavírom presedieť hodiny. Nenechá si ujsť žiadny futbalový zápas svojho obľúbeného tímu a ostáva mu verný aj napriek prehrám, čo sa potom odráža aj v jeho pracovnej sfére, kde ho prehry motivujú posúvať sa ďalej.
E-MAIL

Frederika Sotáková

Frederika

Frederika je naša pravá ruka, externý hard disk, osobný google a slniečko celej kancelárie. Len málo ľudí dokáže mať celý deň taký úprimný, široký a nákazlivý úsmev ako naša Frederika, a to je niečo, čo si ceníme. Je za každú srandu, nebojí sa výziev a po tej dobe u nás sa už začala kamarátiť aj s excelovskými tabuľkami.
E-MAIL

Zuzana Kuskuličová

Zuzka

Ako manželka a mama 2 detí vie, čo potrebujete do svojej poistky a ako vám nastaviť investície, aby vaša rodina zvládla nečakané situácie. Svoju vášeň pre zlepšovanie a vzdelávanie zapája v príprave nováčikov. Relaxovať zvykne pri behu a pečení.
E-MAIL

Zuzana Kuskuličová

Zuzka

Nebojí sa prekážok a na ich zvládnutie pripraví aj vás cez kvalitne nastavené životné poistenie, investície či sporenie. Neustále sa vzdeláva pri čítaní odborných článkov a kníh. Je zároveň starostlivou mamou, ktorá rada cestuje a skúša nové jedlá so svojou malou slečnou.
LINKEDIN

Dosť bolo o nás, chceme spoznať vás

Poďme pokecať
© 2024 mam vybavene, s. r. o.
 – Web navrhla a vytvorila agentúra YNK media